Mobilní aplikace JOBKA pro lepší komunikaci ve společnosti

Personalisté, manažeři, majitelé společností stále hledají možnosti zlepšení komunikace se zaměstnanci a snížení stále se opakující vysoké fluktuace.
Já jsem mobilním aplikacím naprosto propadla a jako HR s patnáctiletou praxí, musím říct, že mne oslovila mobilní aplikace JOBKA natolik, že dneska je nejžádanějším produktem mezi personalisty ale nejen to. Probudila zájem o lepší komunikaci mezi různými profesemi ať již ve výrobních, logistických ale i státních institucích velký zájem jak posouvat efektivně práci a automatizovat maximum procesů do mobilní aplikace.
Stále aplikaci testuji a hraji si s ní a nalézám další a další možnosti využití nejen v personalistice a řízení lidských zdrojů ale i v dalších oborech v oblasti nemocnic, klinik, sanatorií, škol, univerzit ale i službách všech oborů. Všude, kde máte zaměstnance JOBKU můžete využít a ušetřit si nejen čas ale i finanční prostředky určené na sdílení informací. JOBKA je stále velice aktivní a reaguje na aktuální dění ve společnosti, přes noc vznikl elektronický formulář pro možnosti překročit okresy a v zápětí na to vznikla další sestava modulů pro testování na covid-19. Akční vývojáři nikdy nespí a „snesou Vám téměř modré z nebe v případě JOBKY růžové z růžového nebe“. Za mne je JOBKa super aplikace, která posouvá komunikaci a řízení firem obrovským krokem dopředu.
Chcete se dozvědět více kontaktujte nás na www.jobka.cz